bahcelievler-web-yazilim-resim

Bahçelievler Web Yazılım

Bahçelievler web yazılım yeni fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Evet yanlış okumadınız yeni yıla girerken biz de ajansımız olarak siz değerli müşterilerimize özel birçok yeniliği sizlere sunuyoruz. Artık kabusunuz haline gelen web sitesi kurma ve açma olayından sizi kurtarıyoruz. Hepsinin size özel olduğu modern,şık,mobil uyumlu, Google alt yapısına uygun, en son yazılımları içeren, yönetim panelli siteleri sizin için tasarlıyoruz. Mobil olan sitelerimiz ile tüm internet kullanıcılarını sitenize çekebileceksiniz ve tabi bunun faydalarını çok yüksek derecede göreceksiniz. Yönetim paneli kolaylığı ile siteniz üzerinde tüm değişimleri herhangi bir web tasarımcıya gerek duymadan yapabileceksiniz. Yönetim panellerimizde mobil uyumlu olup cep telefonu, akıllı telefonlar, ve tablet gibi birçok mobil aracınızdan kolaylıkla gerekli içeriksel düzenlemeleri yapabileceksiniz.

WordPress Altyapılı Web Siteleri Bahçelievler de

Bahçelievler web yazılım, olarak Google dostu olan wordpress site alt yapısınıda sizlere en güzel ve profesyonel şekilde sunuyoruz. WordPress bilindiği üzere Google ile entegre olup tüm sistem alt yapı güncellemelerini otomatik şekilde yapmaktadır. Bu da site sahibi açısından hem hiçbir ücret ödemeden hem de kolay bir şekilde güncelleme yapma imkanını sizlere sunar. WordPress aynı zamanda seo yani Google da yükselme optimizasyonu açısındanda oldukça önemlidir. WordPress siteler tüm diğer sitelere oranla çok kez önde yola başlamaktadır. WordPress sitenizin tüm sistem optimizasyonlarınızı biz kurumlum içerisinde gerçekleştiriyoruz. Siteniz için gerekli güncellemelere de herhangi bir ücret almıyoruz.

Bahçelievler Web Tasarım Kişiye Özel Siteler

Bahçelievler web yazılım olarak aynı zamanda sadece wordpress değil bunun dışında sıfırdan da yazılım kodluyoruz. Html5 sistemle ile php programla diliyle sizlere özel yazılımlar geliştirerek kendinize özel bir yönetim paneli ve siteyi tekrardan yaratıyoruz. Bu sitede aklınıza gelen herşey mevcuttur. Anasayfa kısmınız, kurumsal başlığı ve alt başlıkları örnek vermek gerekirse hakkımızda, vizyonumuz, misyonumuz, gibi kısımlar bunu dışında hizmetler kısmımız ve gerekli açıklama ve görselleri içeren kısımda hizmetler kısmında detaylıca yer almaktadır. Böylece sitenize giren kişi hizmetle bölümünden sizin yapmış olduğunuz faaliyeti kolaylıkla anlamaktadır. Galeri kısmı sitenizde olan bir diğer özel bölüm galeri kısmımız foto ve video galeri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Foto galeri kısmın firmanız ile ilgili görseller ve gerekli kısa açıklamalar yer alır. Videolar kısmında ise firma ya da markanız ile ilgili animasyon ve videolar yer almaktadır. Bu videoları direk youtube üzerinden panelden ekleyebilirsiniz.

Bunlar dışında Projelerinizi sergileyeceğiniz projeler kısmınız mevcuttur. Gene Proje ile ilgili yazı yani metin ve görsellerden oluşan detaylı bir kısım sizi bekliyor olacak.  Evet yaz yaz bitmiyor. Siteniz blog kısmınız mevcuttur burada biz Bahçelievler web yazılım olarak şunu düşündük siteniz hakkında detaylı yeni bilgileri müşterilerinize sunabileceğiniz özel kısım olarak karşınıza çıkıyor. Buradan gerekli etiketleri ekleyerek Google aramalarında yükselme imkanınız oldukça yüksektir. Bunun dışında sitenizde sık sorulan sorular kısmınızda mevcuttur. Müşterilerinizi o an sitenize girdiğinde size daha ulaşmadan almak veya öğrenmek istedikleri bilgileri buradan edinmeleri mümkündür. Son olarak iletişim kısmımız yer almaktadır.  Google haritası ve mesaj paneli adres çizelgesi sizi en modern şekilde yönlendirmektedir. Şüphesiz hiçbir müşterinin kaçmasını istemeyiz değil mi. İşte Bahçelievler web yazılım olarak standart bir kurumsal sitemiz temel olarak bunları içeriyor. Sizde kaliteye önem veriyorsanız bizi arayın Bahçelievler web yazılım.